Praca od zaraz – premie do wynagrodzenia - Grettstadt – okolice Schweinfurtu, Niemcy
Mondi Polska Agencja Pracy
Poznan, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Zjedź na święta i wróć do pracy w styczniu. Przerwa świąteczna od 23.12-02.01. Zainteresowany / a? Aplikuj już teraz ! Magazynier bez znajomości j.

niemieckiego Miejscowość pracy : Grettstadt okolice Schweinfurtu Stawki : 1350€ - 1550€ brutto / miesiąc + 7€ netto / dzień + premie! Do Twoich obowiązków będzie należało :

  • wykładanie na taśmę, foliowanie lub odbieranie plastikowych skrzynek, kontrola czystości, a także układanie ich na palety
  • sprawdzanie stanu technicznego pojemników
  • układanie i sortowanie skrzynek Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli :
  • jesteś mobilna / y
  • masz doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
  • liczysz na długofalową współpracęOferujemy :
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • dodatki za pracę na zmianę popołudniową oraz za pracę w sobotę
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • premie za frekwencję! (100€ / miesiąc)
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.
  • Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych