Praktykantka/Praktykant - Dział Doradztwa Transakcyjnego Rynku Nieruchomości
EY (dawniej Ernst & Young)
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Praktykantka / Praktykant - Dział Doradztwa Transakcyjnego Rynku Nieruchomości

Dział Doradztwa Transakcyjnego Rynku Nieruchomości

Dział Doradztwa Transakcyjnego to doświadczeni specjaliści, tworzący zgrany, silnie zmotywowany i skuteczny zespół. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym.

Współpracujemy z największymi funduszami typu private equity oraz największymi zagranicznymi i polskimi inwestorami branżowymi, realizując transakcje zarówno w Polsce jak również w krajach Europy Środkowo-Południowej.

Praca w Ernst & Young

W Ernst & Young masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym.

Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika.

Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole.

U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

Od kandydatów - studentów - oczekujemy :

 • zainteresowania rynkiem nieruchomości;
 • zdolności analitycznych;
 • dostępności min. 30h tygodniowo;
 • dobrych wyników na studiach;
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
 • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów;
 • dobrej organizacji pracy i zaangażowania;
 • gotowości do podróżowania;
 • mile widziane wykształcenie związane z zagadnieniami rynku nieruchomości lub temat pracy magisterskiej dotyczący rynku nieruchomości.
 • Jakie umiejętności cenimy?

 • przedsiębiorczość i ambicja;
 • pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju;
 • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

  Oferujemy :

  Najlepsza praktyczna szkoła biznesu

  Kwalifikacje oraz certyfikaty

  Indywidulna mapa szkoleń

  Elastyczny czas i miejsce pracy

  Własny Career Consuelor

  Program EY Care&Wellness i owoce w biurze

  Pożyczka na start

  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku