Praca: Inżynier serwisu CNC
HM Service
Rzeszów, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

HM Service współpracująca z grupą UNITED GRINDING jako wyłączny serwis gwarancyjny na Polskę poszukuje pracownika na stanowisko : Inżynier serwisu gwarancyjnego CNC (miejsce pracy Rzeszów i delegacje-20%).

Zadania na stanowisku to : serwis bieżący i przeglądy maszyn, instalacje, uruchomienia i naprawy gwarancyjne centrów obróbczych, zdalne rozwiązywanie zaistniałych problemów.

Potrzebujemy osoby, która ma : wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne), umiejętności usuwania awarii maszyn i czytania rysunków technicznych, schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, język angielski min.

komunikatywnie. Z naszej strony gwarantujemy : szkolenia wdrożeniowe w siedzibie producenta, ciekawą pracę w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku przemysłowym, wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków, wysokie wynagrodzenie.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku