Blacharz samochodowy
Link2europe sp. z o.o.
Krakow, PL
‎14 godz. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego belgijskiego Klienta - warsztatu samochodowego specjalizującego się w naprawie karoserii - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Blacharz samochodowy Miejsce pracy : Kapellen, Belgia Opis stanowiska : Kompleksowa naprawa karoserii samochodów różnych marek.

Nakładanie podkładów, piaskowanie, wypełnianie dziur i zarysowań, maskowanie, wyrównywanie powierzchni. Przygotowanie powierzchni do lakierowania.

Współpraca z pracownikami innych działów warsztatu. praca na zmianie dziennej 8.30 - 17.00 Wymagania : min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku blacharz samochodowy.

dobra znajomość języka angielskiego. prawo jazdy kat. B. umiejętność pracy w zespole. spostrzegawczość, dbałość o szczegóły.

 • Oferujemy : zatrudnienie na belgijskich warunkach. stawkę : 15-18 € brutto / h (stawka godzinowa zależna od doświadczenia;
 • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie od ok. 4380do 5259 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

  premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie od ok. 2374 do 2849€ brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

  gwarantowane 40 h / tydz. pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. opiekę polskiego koordynatora. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.

  możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta.

  pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! możliwość przejścia na stały kontrakt z pracodawcą (benefity : ubezpieczenie szpitalne, ubezpieczenie emerytalne, bony żywnościowe po rocznym okresie zatrudnienia na kwotę 7€ / dzień w pracy).

  Dodatkowe informacje : REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić od 250 do 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku