Merchandiser - branża FMCG - Poznań
Target Pro
Poznań, Wielkopolskie
7 d. temu

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak : Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida czy mBank.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Merchandiser Mobilny Miejsce pracy : Poznań Merchandiser Mobilny Obowiązki : -

regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży - dbanie o właściwe ułożenie produktów na półce - rozmieszczenie materiałów reklamowych w odpowiednich i najlepiej widocznych miejscach -

raportowanie wykonywanych zleceń Oczekujemy : - doświadczenia na stanowisku merchandisera lub pracownika hali w branży spożywczej -

sumienności, dokładności - gotowości do pracy w terenie - gotowości do użytkowania własnego auta do celów służbowych - książeczki sanepidowskiej Oferujemy : -

zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej - elastyczne godziny pracy - niezbędne narzędzia do wykonania zlecenia - możliwości w rozwoju w strukturach firmy Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp.

z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia Jeżeli chce Pan / i abyśmy Pana / i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp.

z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Ma Pan / i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres rekrutacja małpa targetpro.pl O zasadach na jakich TARGET PRO sp.

z o.o. sp.k przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w : Zasady przetwarzania danych osobowych pod linkiem : www.

targetpro.pl / pub / KLAUZULA INFORMACYJNA W PRZYPADKU ZBIERANIA DANYCH OD KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku