Spawacz Monter Ślusarz Elektryk w Compte For-Tech
Compte For-Tech Spzoo Chojnice
Chojnice, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kandydatów do zatrudnienia na stanowisku : SPAWACZ MIG / MAG ilość wakatów : 4 MONTER ilość wakatów : 4 ŚLUSARZ ilość wakatów : 4 ELEKTRYK ilość wakatów : 1 ROZDZIELCA ilość wakatów : 1 praca dwuzmianowa, umowa o pracę, Preferujemy kontakt osobisty zawsze w dni robocze od godziny 7 : 00 do 15 : 00 od poniedziałku do piątku Adres : Compte For-Tech sp.

 • zoo ul : Liściasta 13 89-600 Chojnice - mile widziane doświadczenie; Oferujemy : -przyjazną atmosferę pracy nastawioną na współpracę;
 • stabilne zatrudnienie + wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań; -wsparcie w procesie adaptacji;
 • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. nie dzwoń ile dostaniesz, czy jest praca bez umowy. Preferujemy kontakt osobisty zawsze w dni robocze od godziny 7 : 00 do 15 : 00 od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy.
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku