Kierowca CE
Expertum GmbH
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych.

Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.Obecnie dla naszego klenta, firmy Transwest poszukujemy krajowych kierowców ciężarówek CE.

Siedziba firmy : OostkampNa tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za dostarczanie warzyw do supermarketów.Kierowca jedzie do pracy z ciężarówką, która jest w idealnym stanie.

Rano opuszcza magazyn w pełni załadowaną ciężarówką z mrożonkami do celu.Wieczorem wraca się pod firmę. Samochód nie jest zabrany do domu.

WYMAGANIA· Doświadczenie jako kierowca CE· Aktualne dokumenty (ważne prawo jazdy, kod 95)· Dokładność, sumienność, pracowitość,· Gotowość do nadgodzin· ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO· WŁASNY SAMOCHÓD na dojazdy pod siedzibę firmy OFERTA Płace między 2500 a 2800 EUR / miesiąc : € 12.

4681 / h + ARAB €1.4585 / h netto + €38.45 jeśli kierowca nie wraca na noc z trasyWynagrodzenie wypłacane co tydzieńPełny etat + nadgodziny (ponad 40-godzinny tydzień pracy)Belgijskie kontrakty (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka)Zapewnione zakwaterowanie : 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone opłaty eksploatacyjne i nielimitowany internet).

Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka). Pokoje max dwuosobowe.

Pracownicy są ubezpieczeni medycznie od pierwszego dniaPracownikom pomaga ASAP we wszystkich kwestiach administracyjnych, takich jak : rejestracja w urzędzie miasta, otwarcie konta bankowego itpOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku