***INŻYNIER SPAWALNIK***
ZPHU WIT-METAL
Sieradz, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma WIT-METAL działająca w branży produkcji detali stalowych poszukuje osoby na stanowisko - Inżynier Spawalnik Zakres obowiązków : planowanie, organizacja i nadzór nad egzaminami spawalniczymi, opracowanie i zapewnianie dostępności wymaganych procedur spawania (WPQR) oraz specyfikacji spawania (WPS), nadzór nad sprzętem spawalniczym.

Wymagania : mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe techniczne, samodzielność, dobra organizacja pracy, zdolność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji, odporność na stres, znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres e-

mail lub w siedzibie firmy WIT-METAL ul. Leśna 2 Chojne Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku