Implementation Engineer (100% zdalnie)
Cyclad Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Aktualnie poszukujemy specjalistów dla jednej z firm IT specjalizujących się w rozwiązaniach i narzędziach BI do analizy danych w handlu detalicznym, bezpieczeństwie i zdrowiu.

Narzędzia te mają w dużej mierze na celu zapobieganie przestępstw oraz usprawnieniu procesów operacyjnych.

  • Implementation Engineer (100% zdalnie)
  • Miejsce pracy : Bydgoszcz

    Informacje o projekcie :

  • Branża : rozwiązania do analizy danych w obszarze handlu detalicznego, bezpieczeństwa, zdrowia
  • Lokalizacja : 100% zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w centrum Warszawy
  • Wynagrodzenie : 10 000-12 500 PLN netto +VAT (B2B) / 9 000- 11 500 PLN brutto (UoP) -płatne dni urlopowe
  • Zadania :

  • Analiza wymagań klienta oraz konfrontacja ich z istniejącymi standardami i praktykami
  • Komunikacja z użytkownikami technicznymi i biznesowymi aplikacji
  • Wdrażanie i utrzymywanie wydajnych i skalowalnych rozwiązań
  • Opracowywanie, wdrażanie i konfigurowanie platformy ERP firmy na całym świecie
  • Wymagania :

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obszarze SQL / T-SQL oraz baz danych (tj. np. SQL Server / PostgreSQL / Greenplum)
  • Min. podstawowa znajomość przynajmniej jednego z języków programowania (C#, Python, JS)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Visual Studio, Azure Devops
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu platform ERP
  • Oferujemy :

  • Pracę w wielonarodowym i multidyscyplinarnym środowisku
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym zespół jest nagradzany za sukces
  • Aplikuj