Asystent Działu Sprzedaży /Analityk Sprzedaży
OTTO Work Force
WARSZAWA
6 d. temu
source : infoPraca

OTTO Work Force Solutions Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Obecnie dla naszego Klienta - światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko :

Asystent Działu Sprzedaży / Analityk Sprzedaży

Miejsce pracy : Warszawa - Wilanów

Oferujemy umowę o pracę na cały etat.

Zadania :

  • wykonywanie raportów oraz przygotowywanie prognoz i prezencji wyników sprzedaży;
  • uczestnictwo w procesach przygotowania danych tygodniowych, miesięcznych, budżetu rocznego;
  • współpraca z działami Marketingu, Logistyki, Kontrolingu i Księgowości;
  • kontakt z klientem, pomoc w przygotowaniu ofert sprzedażowych;
  • aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach, koordynacja obiegu dokumentów i informacji;
  • Oczekiwania :

  • bardzo dobra znajomość Excel (zaawansowane formuły, tabele przestawne, wykresy - warunek konieczny);
  • bardzo dobra znajomość Power Point;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie wyższe : preferowane kierunki : ekonomia, finanse, nauki ścisłe;
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata. Mile widziane doświadczenie w firmie sprzedającej produkty techniczne
  • zaangażowanie i samodzielność;
  • Oferujemy :

  • Ciekawą pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji rynkowej,
  • Dobrą atmosferę i sympatyczny, profesjonalny zespół
  • Bogaty pakiet socjalny : prywatna opieka medyczna, karta sportowa multisport, bezpłatne obiady, nauka języków.
  • Zgłoś tę pracę