Sprzedawca - dział budowlany
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Jarosław, podkarpackie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Obowiązki :

Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale.

Oczekiwania :

  • Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Oferujemy :

  • Stałe zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia
  • Dobrą atmosferę
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Zgłoś tę pracę