Magazynier
Akcjajob
Mielec, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Magazynier Miejsce pracy : MIELEC GRUPA AKCJA JOB EUROPAK - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 19097 dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku : Magazynier Zakres zadań : Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych Odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji Rozładunek i załadunek towaru Obsługa wózka widłowego Przyjmowanie towaru Przechowywanie towaru Utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów Prowadzenie dokumentacji magazynowej Obsługa urządzeń technicznych Wymagania : Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie Roczne doświadczenie na stanowisku Magazyniera Gotowość do pracy zmianowej Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Zdolności analityczne Systematyczność i dokładność Dobra znajomość programy Excel Oferujemy : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową Pracę w polskiej, stabilnej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (frekwencyjna, świąteczna, za polecenia pracownicze) Karnety na basen i siłownię Codzienne śniadania Możliwość nauki języka angielskiego Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy Pakiet medyczny LUX MED Aplikuj Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp.

z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22 / 214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp.

z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21 / 48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.

o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku