Pracownik produkcji (wysokie premie)
Trenkwalder S.r.l.
Kudowa-Zdrój
‎8 godz. temu

Obowiązki :

  • poszukujemy osób do zakładu produkcyjnego w Kudowie-Zdroju, który zajmuje się produkcja drucianych siatek. Wymagania :
  • dyspozycyjność i chęci do pracy na 3 zmiany,
  • praca polega na obsłudze maszyn, montażu drobnych elementów, pakowaniu gotowych produktów, wzrokowej kontroli jakości,
  • doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest wymagane!
  • jeśli nigdy nie pracowałeś na produkcji, też aplikuj!
  • każdy pracownik przechodzi szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Oferujemy :
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju dla najlepszych kandydatów,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
  • Jeśli jesteś zainteresowany - aplikuj! Możesz też wysłać SMS o treści "Praca - Kudowa" na numer : 795 478 170, a my oddzwonimy do Ciebie i udzielimy wszystkich informacji.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych