SZWAJCARIA: MALARZ: 33 CHF godz. - Bern, St. Gallen, Szwajcaria
ArbeitAusland s.r.o.
Kraków, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

UMOWA ZAGRANICZNA !!! ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A2, B1) !!! WłASNY SAMOCHÓD !!! PŁACA ZA 168 GODZ. !!! MIEJSCE PRACY : Bern, St.

Gallen MIESIĄC : netto od 3900 do 4250 CHF (3400 lub 3750 €) STAWKA GODZINOWA : brutto 31-33 CHF DIETY : netto 12-18 CHF za dzien ZAKWATEROWANIE : od 500 do 800 CHF za miesiąc (opłaca pracownik) UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE : od 200 do 300 CHF za miesiąc (opłaca pracownik) Informacje o pracy : -

malowanie ścian, okien, drzwi oraz fasad budynkówOferujemy : Na email wysłać : - FOTO - ŻYCIORYS w języku NIEMIECKIM - CERTYFIKATY -

DYPLOM potwierdzający klasyfikacje zawodowe - REFERENCJE (Arbeitszeugnisse) Miroslav Svantner doradztwo personalne AUSTRIA -

NIEMCY - SZWAJCARIA (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych a także wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych, na przetwarzanie danych dot.

wizerunku i udostępnianie ich kontrahentom." "Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o projektach aktualnie prowadzonych przez ArbeitAusland s.

r.o. na podany przeze mnie adres e-mailowy lub numer telefoniczny."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku