Content Marketing Specialist
Vector Synergy
Poznań, PL
6 d. temu
source : RocketJobs

Kogo szukamy?

Jako Content Marketing Specialist w Vector Synergy będziesz miał szansę aktywnie uczestniczyć w realizacji strategii marketingowej i employer brandingowej firmy, która na co dzień współpracuje z NATO i instytucjami Unii Europejskiej oraz zarządza autorską platformą treningową z obszaru cyberbezpieczeństwa - CDeX.

Wykorzystując płynną znajomość języka angielskiego będziesz tworzył treści na firmowego bloga i do social mediów, a także współtworzył webinary, prezentacje i materiały marketingowe.

Twoje zadania : · Przygotowywanie i profilowanie w języku angielskim treści (www, blog, social media, artykuły, newslettery, itp.

  • o tematyce związanej z pracą kontraktorów w strukturach NATO i UE-I;· Koordynowanie i zarządzanie wybranymi projektami z obszaru marketingu;
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych (online i offline) w celu wsparcia działań sprzedażowych;· Analiza danych oraz monitorowanie efektywności działań marketingowych;
  • Udział w organizacji eventów zewnętrznych i wewnętrznych oraz w dodatkowych projektach. Potrzebne umiejętności : · Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z marketingiem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;· Swobodne tworzenie treści oraz komunikatów do mediów społecznościowych poparte przykładami z Twojego doświadczenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i dynamika w działaniu;· Mile widziane zainteresowania z obszaru EB. Oferta : · Pełen etat i umowa o pracę;
  • Stabilna współpraca oraz pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Elastyczne godziny pracy, częściowa praca zdalna;· Indywidualny budżet szkoleniowy do przeznaczenia na Twój rozwój zawodowy.
  • Informujemy, że administratorem danych jest Vector Synergy Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Marcelińska 90 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczeg...more