Nauczyciel języka angielskiego!
CEAS
Nowa Sól, Lubuskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Szkoła językowa obecna na rynku od ośmiu lat w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni nauczycieli języka angielskiego do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Zapewniamy zblokowanie nawet do sześciu-ośmiu grup w ciągu jednego dnia w jednym miejscu, co powoduje, że szanujemy Twój czas.

Nie masz okienek i nie musisz jeździć po mieście od grupy do grupy. Oferujemy pracę w przyjaznym środowisku, wyposażenie w nowoczesne pomoce dydaktyczne, wsparcie metodyka i recepcji, szkolenia i długotrwały kontrakt dla najlepszych, w tym umowe o pracę.

Oczekujemy od kandydatów miłości do dzieci i sympatii do młodzieży i dorosłych, zapału, chęci uczenia się, otwartości i solidności.

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, choć jest ono mile widziane.Jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem i kontaktem telefonicznym. Do usłyszenia!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku