Praca - uzwajacz silników - do przyuczenia
WAMEL Silniki Elektryczne Sp. z o.o.
Raszyn, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

WAMEL Silniki Elektryczne Sp. z o.o. Zajmujemy się produkcją oraz naprawą silników elektrycznych o małej i średniej mocy.

Naszym celem jest produkcja silników i świadczenie usług na wysokim poziomie jakości i terminowość. Poszukujemy pracownika na stanowisko : Uzwajacz silników elektrycznych Miejsce pracy : Janki Województwo : mazowieckie.

Do obowiązków należeć będą czynności związane z uzwajaniem silników elektrycznych. Wymagania : -sumienność, -dokładność, -

pracowitość, -zdolności manualne, -nie wymagamy doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku. Mile widziane : - doświadczenie w uzwajaniu / serwisie silników.

Oferujemy : -przyuczenie w zakresie uzwajania silników elektrycznych, -ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -

praca na pełen etat, -umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -pracę od poniedziałku do piątku. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji odpowiadając na niniejsze ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku