Ogrodnik
Link2europe sp. z o.o.
Krakow, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - firmy zajmującej projektowaniem ogrodów i architekturą ogrodową - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Ogrodnik Miejsce pracy : w zależności od zlecenia, okolice Beveren, Belgia Opis stanowiska : czytanie planów ogrodniczych, współpraca z architektem.

pomoc w pracach ziemnych, brukowanie ścieżek, chodników. koszenie trawników, sadzenie i przycinanie roślin. konserwacja oczek wodnych i basenów (obsługa odkurzacza basenowego, wymiana oraz ewentualna naprawa filtrów mechanicznych, wymiana biofiltrów).

Wymagania : min. 3 lata doświadczenia w pracy jako ogrodnik. komunikatywna znajomość języka angielskiego. prawo jazdy kat.

B, mile widziane B+E. gotowość do podjęcia długoterminowej pracy. umiejętność pracy w grupie. dokładność. Oferujemy : zatrudnienie na belgijskich warunkach.

stawkę : 13,50 € brutto / h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo). dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok.

3935 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2131 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

gwarantowane 38 h pracy tygodniowo. pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. opiekę polskiego koordynatora.

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień. możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

dofinansowanie do dojazdów do pracy. płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego. termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje : Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp.

z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7 / 4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 do 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku