Pierwsza praca- zdobądź doświadczenie jako audytor!
PIGOIAR
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Studiujesz, uczysz się, nie masz doświadczenia, którego wszędzie od Ciebie wymagają Ale masz trochę wolnego czasu, dużo chęci do nauki i chcesz zarobić?

U nas jest to możliwe! Z nami nie tylko zarobisz pieniądze, ale zdobędziesz cenne doświadczenie! Jeśli chętnie podejmujesz nowe wyzwania i chcesz zdobyć bezcenne doświadczenie, zgłoś się do nas wysyłając swoje CV.

Czym będziesz się zajmować? - ocenianiem produktów i usług - wyrażaniem swojej opinii w ankietach Czego od Ciebie oczekujemy?

 • ukończonych 18 lat - chęci do pracy - otwartości na ludzi - uczciwości - dostępu do komputera Co otrzymasz? -legalne zatrudnienie -
 • pracę w młodym i przyjaznym zespole - wysokie wynagrodzenie podstawowe (od 13do 18 zł brutto - średnia 15 zł.netto za godzinę) + premie -

  NAPRAWDĘ ELASTYCZNY CZAS PRACY - sam / -a ustalasz godziny pracy - pracę dodatkową na minimum 10 godzin tygodniowo - możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia -

  możliwość poznania ciekawych ludzi - dla najlepszych szansa na stałą współpracę i awans Spełniasz nasze oczekiwania? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie.

  Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już teraz! Skontaktujemy się z Tobą aby lepiej Cię poznać. Rozmowa kwalifikacyjna i szkolenie odbędzie się w naszym biurze w Poznaniu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku