Kierownik ds. instalacji chłodniczych
Carrier
Konstruktorska , Warszawa -, Poland
‎5 godz. temu

Obowiązki :

  • Koordynacja prac na budowie
  • Prowadzenie Dziennika Budowy i umieszczanie w nim informacji na temat ilości zużytych materiałów, roboczogodzin, wysokości opłat za sprzęt, ilości przejechanych kilometrów oraz innych pracach nie ujętych w harmonogramie
  • Udział w naradach koordynacyjnych na budowie
  • Nadzorowanie działalności firm podwykonawczych
  • Sprawdzanie jakości wykonywanej pracy i zgodności z projektem
  • Kontrola terminowości realizacji
  • Przygotowywanie i nadzorowanie rozruchu instalacji oraz czynny udział w jej przekazaniu klientowi oraz do obsługi serwisowej
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne specjalność chłodnictwo i klimatyzacja
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu nadzoru nad realizacją projektów
  • Znajomość programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie podstawowym jako dodatkowy atut;
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia dozorowe i F-gazowe
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność planowania prac instalacyjnych i koordynacja międzybranżowa na Budowie
  • Oferujemy :

  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zgłoś tę pracę