Praca w Holandii jako operator Frezarki CNC
Metaal Flex Poland sp.z o.o.
Poznan, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Frezer CNCMiejsce pracy : Nieuw Bergen - HolandiaOpis stanowiska : - obsługa frezarki CNC z oprogramowaniem Fanuc,- kontrola procesu skrawania, wymiana narzędzi obrabianych, nanoszenie korekt do programu,- kontrola detalu przyrządami pomiarowymi, - obróbka części do samochodów ciężarowych, - praca seryjna.

Wymagane : - doświadczenie w pracy na stanowisku operator frezarki CNC, - komunikatywna znajomość jednego z języków : angielski, niemiecki lub niderlandzki, - umiejętność obsługi suwmiarki, - dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,- prawo jazdy kat.

B. będzie dodatkowym atutem.Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),- umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz, - gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta, - pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,- komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,- bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,- program poleceń pracowniczych,- opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h / dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) np.

pomoc w wyrobieniu SOFI / BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza,- osoby z prywatnych lokacji mile widziane.Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp.

z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Metaal Flex Poland sp.

z o.o. ul. Czerwińskiego 2, 47-200 Kędzierzyn-Koźle;2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych telefonicznie lub e-mail. 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

 • 4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji;5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
 • 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne;
 • 8) Pani / Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami;
 • 9) Pani / Pana dane osobowe powierzane będą : - Metaal Flex Nederland B.V (na potrzeby realizacji procesu rekrutacji);- wybranej firmie transportowej (w przypadku organizowania przejazdu do / z Holandii przez Metaal Flex Poland sp. z o.o.).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku