Przedstawiciel Handlowy
Perfect Consulting
Bydgoszcz
5 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań smart-home
  • Pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy, opieka nad Klientem
  • Przygotowywanie ofert
  • Prezentacje produktowe u Klientów
  • Udział w targach i konferencjach - krajowych i zagranicznych
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych
  • Prowadzenie szkoleń
  • Praca ma terenie woj. kujawsko-pomorskiego

    Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2
  • Prawo jazdy kat B.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i udziału w międzynarodowych wydarzeniach
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych