MAGAZYNIER - Kierowca Wózków Widłowych
FAURECIA GORZÓW S.A.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Faurecia jest obecna w Gorzowie Wielkopolskim od 2003 roku. W dwóch zakładach produkcyjnych zatrudniamy dziś już blisko 2 500 pracowników.

Należymy do Grupy Produktowej Faurecia Interior Systems i skupiamy się na produkcji m.in. desek rozdzielczych, konsoli centralnych oraz paneli drzwiowych dla wiodących marek samochodowych na rynku.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy współpracownika na stanowisko : KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO / miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski / Będziesz odpowiedzialny m.

in za : - dostarczanie komponentów na linię produkcyjną, - przyjmowanie wyrobów gotowych, - umieszczanie wyrobów na regałach, -

przygotowywanie wysyłek. Nasze oczekiwania : - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane doświadczenie), -

gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie 3 zmianowym (pełny etat), - umiejętność pracy w zespole. W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy : -

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie + premie, - zatrudnienie od zaraz, bez pośredników, -

pakiet prywatnej opieki medycznej, - dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej, - dofinansowanie do transportu do / z pracy z kierunków : Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Barlinek.

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych zamieszczonych przez Panią / Pana w CV celem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które Pani / Pan aplikuje, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie przez Faurecia Automotive Polska S.

A., Faurecia Gorzów S.A., Faurecia R&D Center S.A., Faurecia Legnica S.A., Faurecia Wałbrzych S.A. na potrzeby prowadzonych przez te podmioty obecnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku