Monter okien - Bez jezyka DE - Od zaraz
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Krakow, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko : MONTER OKIEN - 2 Osoby Lokalizacja : Kamen Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec.

Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Start codziennie spod siedziby firmy autem służbowym na wskazaną budowę. Istnieje możliwość nadgodzin. Montaż i demontaż okien Od Kandydatów oczekujemy : -doświadczenia zawodowego min.

3 lata, -gotowości do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie, -mile widziane auto gotowe na wyjazd, -sprawność fizyczna, -JĘZYK NIEMIECKI - NIE WYMAGANY Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 13,50-14,00 Euro -polską umowę o pracę, -bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony biura polskiego, -świadczenia Kindergeld,Oferujemy : Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 13,00 14,50 Euro w zależności od kwalifikacji, -polską umowę o pracę, -bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony biura polskiego, -świadczenia Kindergeld,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku