Junior Integration Developer
Groupe CGI inc.
Poznań, Pologne
8 d. temu

Position Description :

Oferujemy ciekawą i rozwojową pracę przy projektach integracyjnych z wykorzystaniem technologii SAG Web Methods. Praca z klientem głównie w trybie zdalnym, ale mozliwe wizyty u klienta poza Warszawą.

Zakres obowiązków :

  • tworzenie specyfikacji interfejsów;
  • tworzenie komponentów integracji Web Methods;
  • testowanie integracji;
  • wsparcie uruchomień na produkcji;
  • wsparcie produkcji
  • Wymagania :

  • znajomość programowania (najlepiej Java);
  • znajomość baz danych;
  • zaangażowania;
  • samodzielności;
  • otwartości na poznawanie nowych technologii;
  • atencji do szczegółów
  • What you can expect from us :

    Zbuduj z nami swoja karierę!

    Prowadzenie biznesu nigdy nie było bardziej pasjonujące niż w dzisiejszych czasach. Żyjemy w erze transformacji cyfrowej.

    Digitalizacja przyśpiesza i zmienia nasz świat z dnia na dzień. CGI jest w samym centrum tych zmian, towarzyszy i wspiera Klientów a pracownikom oferuje najbardziej rozwijające projekty i oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju.

    Nasz sukces w CGI wynika z autentycznego zaangażowania naszych ekspertów i całej kadry. Jesteśmy zespołem. Stawiamy na dzielenie się : wyzwaniami i sukcesami, które są nieodłączną częścią naszej firmy.

    Wspólnie dzielimy się zyskiem, ściśle związanym z pewnym wzrostem CGI. Wszyscy zyskujemy dzięki wartości, którą wspólnie stworzyliśmy.

    Zapraszamy Cię do współtworzenia CGI firmy będącej w czołówce największych, niezależnych firm świadczących usługi technologiczne i doradcze na świecie.

    Więcej o CGI na www.cgi.com. Zapraszamy do zapoznania się z nami!

    Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.

    CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych