Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
DT Swiss-Polska Sp. z o.o.
Oborniki k. Poznania, Polska
15 d. temu
source : Jobs.pl

DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości komponenty rowerowe. Produkty DT Swiss to precyzja i niezawodność.

Szwajcarska inżynieria i innowacje odegrały kluczową rolę w tym, że w krótkim czasie DT Swiss przerodziło się z producenta szprych rowerowych w wiodącego światowego dostawcę szprych, nypli, felg, piast, kół i układów zawieszenia.

Od kandydata oczekujemy

 • kierunkowe wyższe wykształcenie,
 • co najmniej 3-letnie doświadczenie,
 • wiedzę i praktykę w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw.
 • Poza znajomością zagadnień księgowych wymagana znajomość przepisów podatkowych. Mile widziana praktyka w obsłudze SAP. Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  Kandydat powinien cechować się dobrą organizacją pracy, odpowiedzialnością, sumiennością oraz samodzielnością.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów poprzez opcję aplikuj bądź przesłanie CV za pomocą przycisku " Aplikuj teraz ".

  Koniecznie należy dopisać : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DT Swiss-

  Polska Sp. z o.o. 64-600 Oborniki ul. Towarowa 36; e-mail : info.pl dtswiss.com dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

  Administratorem Twoich danych osobowych jest DT Swiss Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Obornikach przy ul. Towarowej 36; e-

  mail : info.pl dtswiss.com . Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy 1 w zakresie tam wskazanym, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody 1 , która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, w której bierzesz udział lub do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w trakcie rekrutacji (przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody).

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym przez Administrator na podstawie umowy powierzenia (w tym medycyna pracy, usługi IT, wsparcie procesu rekrutacji).

  Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego .

  1 Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) oraz 1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r.

  w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz.

 • U. 2017 poz. 894 ze zm.);
 • 2 (Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

  Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej : RODO)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku