Doradca Klienta w Grupie PZU
PZU SA
Kartuzy, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Składałeś swoją aplikację i nikt na nią nie odpowiedział? Byłeś na rozmowie i nie dostałeś informacji zwrotnej, dlaczego nie zostałeś przyjęty do pracy?

Jeśli na powyższe pytania dwukrotnie odpowiedziałeś TAK, zakręć się na lepszą pracę i wyślij CV i zostań Doradą Klienta Grupy PZU.

Odpowiemy na każdą złożoną aplikację, bowiem nasz rekruter najdalej w przeciągu 2 dni nawiąże z Tobą kontakt mailowy lub telefoniczny, a w ciągu kolejnych 10 dni na pewno zaprosi Cię na rozmowę rekrutacyjną, po której otrzymasz informację zwrotną.

Zapewne teraz zastanawiasz się czy praca doradcy finansowego jest dla Ciebie? W tym ogłoszeniu nie odpowiemy na to pytanie, ale jeśli odpowiesz twierdząco na poniższe pytania i pozwolisz nam to sprawdzić na dwuetapowej rozmowie kwalifikacyjnej, otrzymasz pełen zasób wiedzy.

A zatem : - Czy znasz się na ludziach i lubisz z nimi pracować? - Czy rozpoczynając prowadzenie własnej działalności gospodarczej łatwiej jest pracować pod szyldem renomowanej firmy, która oferuje dwuletnie wsparcie finansowe dla początkujących?

 • Czy warto prowadzić własną firmę, bo tylko w ten sposób można zyskać elastyczność czasu pracy? - Czy uważasz, że zarabiasz za mało, a za ciężką pracę należy się stałe i pewne wynagrodzenie, w tym motywujące i realne do osiągnięcia premie?
 • Czy na etapie wdrożenia nowego pracownika istotna jest stała i indywidualna pomoc doświadczonych specjalistów? - Czy dbając o własny rozwój warto uczestniczyć interesujących szkoleniach, które przygotowują do zawodu?
 • Czy profesjonalny doradca finansowy zyskuje dodatkową renomę prowadząc własne biuro pod szyldem znanej marki? Nie zniechęcaj się brakiem doświadczenia w tym zawodzie.
 • My wiemy, ze zdobywa się je z czasem. Przyda się natomiast średnie wykształcenie, zapał do nowych wyzwań. Nie czekaj, aż inni zakręcą się za lepszą pracę, wyślij CV i zanim zdecydujesz się wybrać inną ofertę pracy, dokonaj świadomego wyboru poznając szczegóły oferty PZU.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku