Dobra praca dla magazyniera.
Home & Garden
Piła, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy :

  • zaangażowanych osób do pracy w magazynie, Główne zadania :
  • kompletacja, pakowanie i wysyłka przesyłek do odbiorców,
  • przyjmowanie towaru,
  • układanie towaru,
  • oraz inne prace magazynowe, Wymagania :
  • zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózek widłowy (nie jest to warunek konieczny), Oferujemy :
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • wysoki komfort pracy,
  • sympatyczną atmosferę w energicznym zespole,
  • możliwość pracy w nadgodzinach. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. HOME & GARDEN JAROSŁAW DUDEK ul. Ceramiczna 15 64-920 Piła +48 67 356 73 26 W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
  • 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych