Graphic Designer
Rhapsody
Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa
‎18 godz. temu
source : Just Join IT

Poszukujemy grafika , który dołączy do zespołu kreatywnego Rhapsody.

Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek.

To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków :

  • tworzenie projektów graficznych do publikacji w mediach elektronicznych i druku;
  • kreowanie komunikacji wizualnej marek;
  • korygowanie nadesłanych materiałów do wymaganych standardów;
  • uczestnictwo w projekcie od otrzymania briefu do przekazania finalnej wersji klientowi.
  • Aplikuj, jeśli :

  • masz swoje pomysły na layout, nie boisz się projektować stron;
  • płynnie łączysz techniczne umiejętności z kreacją i wiesz, jakie są podstawy UX;
  • znasz dobrze programy Adobe InDesign, Photoshop i Illustrator;
  • poznałeś Adobe XD, Animate i After Effects;
  • wiesz, na czym polega przygotowanie materiałów do druku;
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2 (współpraca z centralą firmy w Londynie).
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z zespołem kreatywnym w Londynie;
  • możliwość nauki nowych programów graficznych i platform;
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code;
  • tryb pracy do uzgodnienia : zdalny / hybrydowy / stacjonarny.
  • Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w Rhapsody . Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

    Dziękujemy za zrozumienie.