Sprzedawca - Kasjer, Sprzedawca - Dział Mięsny - Straszyn
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
Pruszcz Gdański, Pomorskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze : 17662 Kancelaria PARTNERZY poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydatów na stanowiska : SPRZEDAWCA KASJER ORAZ SPRZEDAWCA DZIAŁ MIĘSNY Miejsce wykonywania pracy : STRASZYN WYMAGAMY : Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym, Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i branży spożywczej, Wzorową obsługę klientów na stanowisku kasowym, Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole oraz chęci do pracy ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Obsługa klienta, Obsługa kasy fiskalnej, Zatowarowanie regałów sklepowych, Dbanie o estetyczny wygląd towarów, Dbanie o czystość na stanowisku pracy OFERUJEMY : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat, Pakiet szkoleń, Pracę w miłym i zgranym zespole, Stałe wynagrodzenie oraz bony świąteczne, Stabilne warunki zatrudnienia i komfort pracy Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail : z dopiskiem nazwy stanowiska pracy lub kontakt telefoniczny : 516-569-300 od pon.

 • pt. w godzinach 8.00-15.00 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot.
 • przetwarzania danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al.

  Zwycięstwa 35 / 2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku