Monter kadłubów okrętowych
Stocznia Remontowa Nauta S.A.
Gdynia, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Założona w 1926 roku Stocznia Remontowa NAUTA S.A. jest jedną z czołowych polskich stoczni, która specjalizuje się w remontach i konwersjach jednostek cywilnych i wojennych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kompetentnych kandydatek / kandydatów na stanowisko : Montera kadłubów okrętowych Wymagania :

 • wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym
 • kurs cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego metali Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojej aplikacji na adres : g.
 • rzymkowska nauta.pl. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadsyłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o umieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez S.

  R. Nauta S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawami z dn. 29.08.1997 r. i 10.05.

  2018 r. o ochronie danych osobowych)". Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zgodnie z art.

  13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Stocznia Remontowa Nauta S.

  A. z siedzibą w Gdyni (81-336) przy ul. Czechosłowackiej 3. 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych iod nauta.pl 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji -

  na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji 5) odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku