Opiekunka do mobilnego podopiecznego na 6 tyg-1950 euro od z
Benaway
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Benway Care obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Opiekunka z dobrym j.niemieckim na wyjazd od zaraz do mobilnego podopiecznego-1950 euro nowa oferta K.

Nurnberg-zlecenie na 6 tygodni Miejsce pracy : Nurnberg,Niemcy Podopieczny rocznik 1935 waga : 55 / 167 schorzenia : nadciśnienie,trudność w chodzeniu związana z wiekiem,początkująca demencja cechy charakteru : spokojny,stara się być cały czas samodzielny,opanowany zainteresowania podopiecznego : kino,jazda na nartach,spacery,restełuracja Podopieczny : mieszka sam w mieszkaniu Do dyspozycji dla opiekunki osobny pokój,szafa,tv WYMAGANIA : kontaktowa znajomość j.

niemieckiego doświadczenie w opiece mile widziane referencje dyspozycyjność od zaraz na wyjazd na min 6 tygodni ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Pomoc w zachowaniu higieny Pranie,sprzątanie,gotowanie,organizacja czasu wolnego zakupy, OFERUJEMY : Wynagrodzenie za 6 tyg.

1950 euro Pracę legalną na niemieckich warunkach Opiekę Koordynatorów na zleceniu W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu lub sms Opieka na numer tel.

508 749 479 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku