Piekarz- piecowy
ARK JOBS
Zawiercie, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert. 8631) pilnie poszukuje pracownika na stanowisko - Piekarz - piecowy Miejsce pracy : Siewierz Region : Śląskie Wymagania : -Wykształcenia : minimum zawodowe kierunkowe -Umiejętność pracy pod presją czasu -Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata Zakres obowiązków : -Produkcja pieczywa zgodnie z zatwierdzonymi recepturami, -Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność, -Przestrzeganie higieny i bezpieczeństwa pracy w piekarni.

Dodatkowo : -Umiejętność współpracy z zespołem i komunikatywność -Samodzielność i dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań Oferujemy : -Pracę renomowanej firmie -Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na czas próbny -Komfortowe warunki pracy Osoby zainteresowane, spełniające w / w wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.

05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.

05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku