Asystent projektanta/Kosztorysant
PRO-BUD Zakład projektowo-budowlany
Człuchów, Pomorskie
6 d. temu

WYMAGANIA : Student lub absolwent studiów o kierunku budownictwo lub architektura Podstawowa znajomość programów AutoCAD, RM-

WIN Mile widziana znajomość SketchUp + V-Ray Znajomość Norma PRO będzie dodatkowym atutem Chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia, umiejętność pracy w zespole Prawo jazdy kat.

B Poszukujemy osób ambitnych i obowiązkowych ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Opracowanie dokumentacji projektowej (przy nadzorze projektanta) Obliczenia statyczne i wymiarowanie (przy nadzorze projektanta) Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów budowlanych (przy nadzorze projektanta) Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej Bieżąca pomoc w drobnych pracach biurowych OFERUJEMY : Umowę o pracę Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego Komfortowe warunki pracy, miłą atmosferę i wsparcie ze strony naszego zespołu Możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień zarówno wykonawczych, jak i projektowych O FIRMIE : Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.

pro-bud-sierant.pl Aplikacje (cv + list motywacyjny) prosimy kierować pocztą elektroniczną. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO-

BUD Zakład projektowo-budowlany Bogdan Sierant. z siedzibą w Człuchowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.

Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) . Administratorem danych jest PRO-BUD Zakład projektowo-budowlany Bogdan Sierant z siedzibą w Człuchowie 77-

300, przy ul. Mjr. Hubala 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku