Lakiernik Przemysłowy
Inne
Elbląg
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy :

LAKIERNIKA PRZEMYSŁOWEGO

Obowiązki :

  • malowanie, lakierowanie natryskowe
  • przygotowywanie elementów do malowanie
  • pomoc w montażu pomalowanych elementów
  • prace porządkowe
  • Wymagania

    Wymagamy doświadczenia na powyższym stanowisku.

    Istotne są chęci do pracy, motywacja oraz umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane osoby zmotoryzowane

    Oferujemy

  • pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
  • miejsce pracy Elbląg, Gronowo
  • przez okres próbny zatrudnienie przez Agencje, później możliwe przejęcie przez Klienta
  • Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

    29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.