Product Owner (mobile)
StepStone Services
Warszawa, PL
6 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : Agile - Bardzo dobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : MidCzego szukamy? : Przynajmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku kierującym rozwojem produktuDoświadczenia w pracy nad mobilną aplikacją dla klienta końcowego (B2C)Zwolennika mindsetu AgileUmiejętności wykorzystania danych, zorientowania na daneMile widziane : Doświadczenie z analizą danych, projektowaniem UXZnajomość zagadnień związanych z rynkiem pracy, HRCzekamy na Twoje CV, jeśli : Bierzesz sprawy w swoje ręce, przejawiasz inicjatywęPosiadasz pewność siebie i niezłomność w argumentacji z zespołami i interesariuszamiMasz świetne umiejętności interpersonalne, doskonale się komunikujesz w mowie i piśmieDysponujesz udowodnionionymi umiejętnościami liderskimi, efektywnie podejmujesz decyzjeProjekt, w którym możesz pracować : W tej roli będziesz odpowiadać za dostępną na wielu rynkach świata aplikację mobilną.

Twoim zadaniem będzie rozwijanie i kształtowanie produktu, w sposób który dostarcza wartość osobom poszukującym pracy oraz naszemu biznesowi.

Będziesz pracować razem z zespołem specjalistów, definiując problemy i odpowiadając za wspólne opracowywanie ich rozwiązań.

Rozumienie problemów użytkowników i ich rozwiązywanie jest kluczowe dla tego stanowiska. Będziesz pracować z interesariuszami z wielu krajów i poziomów w organizacji, odpowiadając za podejmowane decyzje produktowe, zapewniając dostarczanie przez zespół wartości dla biznesu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku