OPIEKUNKA seniora - praca Niemcy!
ADIUTOR
Brodnica, Kujawsko-pomorskie
36 d. temu
source : Lento.pl

www.pomocwdomu.pl Poszukujemy opiekunkę z podstawową znajomością języka niemieckiego do naszej sprawdzonej rodziny. Miejsce pracy : Todtnau Opis podopiecznego : Pani Pia jest osobą po wylewie i ma problemy z chodzeniem -

opiekunka powinna zatem zadbać o jej higienę oraz pomagać w poruszaniu się. Zakres obowiązków :

 • pomoc w życiu codziennym osobie starszej
 • czynności higieniczne
 • zakupy
 • dotrzymywanie towarzystwa np. spacery, gry Obowiązki różnią się w zależności od oferty. Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek z różną znajomością języka niemieckiego skontaktuj się z nami na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r.
 • prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwijamy - poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w Bydgoszczy i Grudziądzu.

  Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych.

  Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i rozwiązujemy wspólnie napotykane problemy.

  Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354.

  www.pomocwdomu.pl Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami! Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9 : 00 do 17 : 00 tel.

  56 655 10 10 lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 080 880 - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku