Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko : Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Zadania :

  • Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów (Niemcy, Austria)
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień
  • Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego min. B2 i j. angielskiego min. B1 (warunek konieczny!)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w branży logistycznej
  • Bardzo dobra znajomość systemu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysoka kultura osobista
  • Oferujemy :

  • Pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów
  • Numer ref.SOK / 049 / FCI

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych