Wsparcie administracyjne działu Spedycji Drogowej
Kuehne Nagel
Nowa Wies Wroclawska, Wielkopolskie, POLAND
4 d. temu

Udział w naszym stażu daje szansę na rozwój kompetencji zawodowych i zdobycie doświadczenia. Opis stanowiska Jesteś studentem studiów zaocznych kierunków związanych z logistyką i spedycją i chcesz nauczyć się procesów związanych ze spedycją drogową w firmie, która jest liderem w branży logistycznej?

Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery.

Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka.

Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu. Zadania i obowiązki Pomoc w rejestrowaniu zleceń transportowychWystawianie fakturDbanie o poprawność dokumentów i ich właściwy obieg Wymagane doświadczenie Dyspozycyjność ok.

80h w miesiącu jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o dni i godziny pracy : )Odporność na stresDobra organizacja pracyPozytywne nastawienie i chęć uczenia się nowych rzeczy : )

Dlaczego warto do nas dołączyć Kuehne+Nagel to międzynarodowa firma, która jest liderem w branży logistycznej. Jesteśmy na rynku od 1890r.

w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 r. Jako operator one stop shopping oferujemy pełen zakres usług logistycznych w ramach spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej oraz logistyki kontraktowej i zintegrowanej.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku