Operator suwnicy - OD ZARAZ!! Umowa o pracę
Agencja Pracy JobLab
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

POSZUKUJEMY : OPERATORÓW SUWNICY do zakładu produkcyjnego z Dąbrowy Górniczej OFERTA : -umowa o pracę -wynagrodzenie podstawowe + dodatki + premie -ubezpieczenie na życie -prywatna opieka medyczna -karta Multisport -dodatki na święta -liczne szkolenia WYMAGANIA : -doświadczenie w pracy na produkcji -mile widziany kurs obsługi suwnic -umiejętność obsługi narzędziami pomiarowymi ( suwmiarka) ZADANIA : -Obsługa suwnic z poziomu ,,zero’’ -Praca z narzędziami pomiarowymi -Zachowanie bezpieczeństwa OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ( RODO) : Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana Panią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Majakowskiego 27. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał / a Pan / Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana / Pani kompetencji.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej : Rozporządzenie ).

W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan / Pani poinformowany / a.

Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art.

6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści Pana / Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pana / Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.

Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.

Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy : biuro (małpka) joblab.

pl Przesyłając do nas swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan / Pani zgodę na powyższe oraz : przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.

przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.

przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku