Doradca Sprzedaży
COS
Warszawa, Mazowieckie, Poland
5 d. temu

O stanowisku

Chociaż każdy dzień będzie inny, niektóre obowiązki pozostaną niezmienne :

  • Zapewnienie klientom obsługi na wysokim poziomie; inicjowanie rozmów i pomoc kupującym w tworzeniu świetnych stylizacji
  • Sprzedaż przy kasie, w przymierzalniach i na sali sprzedaży
  • Praca z dostawami i stanem magazynu
  • Dbanie o prezentacje kolekcji w sklepie
  • O Tobie...

    Aby podjąć pracę w charakterze Doradcy sprzedaży, nie musisz mieć doświadczenia. Do naszego zespołu poszukujemy osób, które mają następujące cechy i umiejętności :

  • Chęć pracy z ludźmi, empatia, otwartość na drugiego człowieka i łatwość budowania relacji
  • Motywacja i pozytywne nastawienie
  • Nastawienie na klienta
  • Gotowość do uczenia się i umiejętność adaptacji do zmian
  • Chęć poznania naszej marki i branży modowej
  • Dodatkowe informacje

    Dlaczego warto wybrać COS?

    Z chwilą, gdy dołączysz do zespołu COS, zapewnimy ci wszelkie niezbędne informacje, szkolenia i mentora, który będzie Cię wspierał w początkowym okresie pracy.

    Praca w COS to również inne korzyści, wśród których znajdują się :

  • Pracownicza karta rabatowa do wszystkich sklepów Grupy H&M
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Karnet sportowo-rekreacyjny (OK system, Multisport)
  • Dostęp do e-learningowej platformy GROW
  • Sezonowy budżet na ubrania COS w wysokości 2200 PLN
  • Nasza kultura pracy

    Od dziesięciu lat budujemy kulturę, w której ludzie mogą czuć się wspierani, inspirowani i zachęcani do bycia najlepszą wersją siebie.

    Zależy nam na rekrutowaniu najlepszych osób, docenianiu ich zdolności oraz zapewnianiu transparentności w podejściu do rozwoju kariery i awansowania.

    Nasza praca opiera się na takich wartościach jak praca zespołowa, szczerość i otwartość, duch przedsiębiorczości, prostota, świadomość kosztów i zrównoważony rozwój, udoskonalanie oraz wiara w ludzi.

    Cieszą nas różnice indywidualne, jesteśmy otwarci na różnorodność i chcemy zawsze tworzyć kulturę wolną od uprzedzeń i dyskryminacji.