Spedytor morski
Perfect Consulting
Gdynia
5 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Współpraca z armatorami i podwykonawcami
  • Planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych
  • Koordynacja wysyłek frachtu morskiego
  • Współpraca z Agencją Celną
  • Obsługa dotychczasowych Klientów
  • Negocjowanie stawek transportowych
  • Optymalizacja kosztów transportu
  • Dbałość o wysoką jakość usług
  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Dobra znajomość rynku klienta i przewoźnika
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2
  • Łatwość nawiązywanie kontaktów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Znajomość oprogramowanie MS Office
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwości rozwoju swoich umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.