Administrator/ Zarządca Nieruchomości
Lux Dom Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Lux Dom Sp. z o.o. Firma Lux Dom Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości od blisko 20 lat.

Nasi zarządcy i administratorzy to doświadczeni profesjonaliści. Posiadamy duży potencjał wiedzy, staramy się zawsze wypracować indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższą jakość standardów obsługi, dzięki czemu utrzymujemy długotrwałe relacje oraz budujemy naszą przewagę rynkową.

Aktualnie opiekujemy się nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej blisko 2 000 000 m2. W związku z pozyskaniem kolejnych kontraktów, poszukujemy Kandydatów, którzy wzmocnią nasz Zespół.

Stanowisko : Administrator - Zarządca Nieruchomości Miejsce pracy : Gdańsk Opis stanowiska : - kompleksowe prowadzenie spraw związanych z administrowaniem / zarządzaniem nieruchomościami, - współpraca z działem księgowości, kontrola zgodności faktur z zapisami umów, - przygotowanie oraz udział w zebraniach Wspólnot, - koordynacja oraz kontrola jakości usług świadczonych przez firmy podwykonawcze, - współpraca z zespołem administratorów / zarządców, - czuwanie nad terminowością przeglądów przewidzianych przez Ustawodawcę, - budowanie pozytywnych, partnerskich relacji z Zarządami oraz z mieszkańcami Wspólnot.

Wymagania : - wiedza teoretyczna oraz praktyczna w dziedzinie zarządzania nieruchomościami szczególnie Wspólnot Mieszkaniowych, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem, - otwartość, kreatywność, - wysokie kompetencje komunikacyjne, - umiejętność pracy pod presją czasu, - dyspozycyjność i odporność na stres.

Oferujemy : - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłym, dynamicznym środowisku, - możliwość podnoszenia kwalifikacji (szeroki program szkoleń), - możliwość awansu w strukturze firmy, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności merytorycznych i operacyjnych, - prywatną opiekę medyczną, - kartę sportowo-rekreacyjną.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku