Ustawiacz maszyn wtryskowych
KBTI Poland
Strzegom
6 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje pracownika na stanowisko ustawiacz maszyn wtryskowych.

Miejsce pracy : Żarów

Firma zajmująca się produkcją komponentów do sprzętu AGD.

Obowiązki :

  • ustawienie parametrów, nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek,
  • realizacja dziennej produkcji i zapewnienie jakości wyrobów oraz wsparcie kierownika zmiany,
  • montaż, demontaż, przezbrajanie form wtryskowych,
  • instruowanie operatorów maszyn,
  • dbanie o dokumentację i wprowadzanie danych do systemu,
  • Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych,
  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych i przezbrajaniu form wtryskowych,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego,
  • Oferujemy

  • umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą,
  • praca na pełny etat,
  • praca w systemie czterobrygadowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • dojazd z rożnych miejscowości
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę