Praca dla os. z orzeczeniem o niepełnosprawności WLKP
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną i masz znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności, - Jeżeli renta socjalna i pomoc społeczna nie zaspakajają Twoich potrzeb i ambicji - Jeżeli chcesz nawiązać nowe kontakty z ludźmi - Jeżeli chcesz udowodnić sobie i innym, że można żyć lepiej PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w sieci supermarketów Miejsce Pracy : Poznań, Trzcianka, Czarnków, Oborniki, Piła Wymagania : - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny! - Wykształcenie min.
 • zawodowe - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość zasad związanych z obsługą klienta - Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) - Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista Oferta : - Stała praca (umowa o pracę) w warunkach zgodnych z normami obowiązującymi w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych - Atrakcyjne wynagrodzenie - Przygotowanie do pracy na danym stanowisku - Opiekę, współdziałanie oraz pomoc Koordynatora Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, itp.

  CV prosimy przysyłać na adres : W aplikacji proszę zaznaczyć, w jakim mieście interesuje Państwa praca. Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926, ze zm.)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku