Kierowca Traktorzysta
Alkom FHU
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku dynamicznym rozwojem firma zatrudni kierowcę traktorzystę Miejsce pracy : Poznań Obowiązki : -obsługa ciągnika rolniczego -koszenie trawników -odśnieżanie w porze zimowej Oczekujemy : -doświadczenie w obsłudze ciągnika rolniczego -doświadczenie w obsłudze maszyn koszących -doświadczenie w obsłudze pługopiaskarki -prawo jazdy kat.

T lub B+E Oferujemy : -stabilne warunki zatrudnienia -umowa o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV kontakt pod nr.

tel 696 203 827 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku