PRACOWNIK DS. NAPEŁNIANIA GAZÓW
Air Liquide
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów. PRACOWNIK DS. NAPEŁNIANIA GAZÓW Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza (śląskie) Numer referencyjny : PR / ds / NG / jobs.

pl Będziesz odpowiedzialny / a za : Przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa Obsługę urządzeń do napełniania butli gazami Obsługę wózka widłowego kiedy nastąpi taka potrzeba Zależy nam, abyś posiadał / a : Wykształcenie min.

średnie (preferowane techniczne) Dobrą organizację pracy własnej, zaangażowanie, sumienność Umiejętność pracy w grupie Motywacja do pracy Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane Możemy Ci zaoferować : Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym 6-14 / 14-22 Zatrudnienie w ramach umowy o pracę przez firmę zewnętrzną Benefity (bonus świąteczny, 3 dodatkowe dni urlopu w roku, premia roczna) Miłą atmosferę pracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku