Pracownik Produkcji
Taconic Sp. z o.o.
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Taconic jest światowym liderem w przemyśle tkanin powlekanych PTFE. Zakłady w Europie, Amerykach , dostarczają klientom wysokiej jakości artykuły.

Nasze najwyższe wartości korporacyjne to etyczne podejście do biznesu w długoterminowych relacjach z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator Maszyny Miejsce pracy : Kostrzyn nad Odrą Opis stanowiska : - obsługa i kontrola pracy maszyny - prowadzenie dokumentacji zużycia surowca w procesie powlekania tkaniny i związane z tym raportowanie do przełożonego - dbałość o jakość i efektywność produkcji Wymagania : - wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - uprawnienia do obsługi instalacji gazowych i / lub obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem - umiejętność pracy w zespole Oferujemy : - konkurencyjne wynagrodzenie - premie - dodatki - bonusy - możliwość pracy w różnych systemach zmianowych - zatrudnienie na umowę o pracę - stabilną pracę w przyjaznej atmosferze - możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz dopisanie Klauzuli RODO : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku