Mechanik
Arriva
Polska
5 d. temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.

000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie.

W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechanik pojazdów pasażerskich

Miejsce pracy : Bielsk Podlaski, Chełmno, Kętrzyn, Kołobrzeg, Tczew, Toruń, Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą diagnostykę usterek oraz serwis / naprawę pojazdów pasażerskich (autobusy tradycyjne jednopoziomowe / przegubowe).

Wymagania :

 • Doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej,
 • Umiejętność przeprowadzania samodzielnej diagnostyki,
 • Samodzielność w realizacji powierzonych działań,
 • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. D,
 • Oferujemy :

 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
 • Szkolenie wdrażające w ramach godzin pracy,
 • Niezbędne narzędzia do pracy,
 • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole,
 • Płatność wynagrodzeń zawsze na czas.
 • Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email : wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.

  Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy : 87-

  100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8 / 24 ( ARRIVA BUS TRANSPORT lub ADMINISTRATOR ), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP : 5272185559, REGON : 013271157

  Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się

  W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

  Dodatkowo, można umieścić zgodę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku