Technical Lead
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na

zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : Technical Leadera

Lokalizacja : Warszawa

Forma współpracy : kontrakt B2B przez Hays Poland

Współpraca : Długofalowa

Stawka : 130 140 pln / h netto + VAT

Forma pracy : W tej chwili 100% zdalnie, po okresie pandemii praca z biura

Godziny pracy : Elastyczne ( start 7 12)

Wyjazdy : Do klienta (Kijów) w wymiarze do 10% czasu pracy (po okresie pandemii) wyjazdy na warsztaty / integrację

Zakres obowiązków :

  • Realizowany projekt dla klienta z obszaru bankowości
  • Jest to projekt dla zagranicznego klienta przechodzącego transformację cyfrową (program digitalizacji);
  • Realizacja API dla systemów front-endowych (web, mobile) w oparciu o architekturę mikroserwisów;
  • Języki i biblioteki są dobierane zależnie od wymagań, ale jako core w obecnym rozwiązaniu : Java, Spring, SpringBoot, Spring Security.
  • Rozwiązanie oparte jest o wewnętrzną technologię klienta w całości oparte u mikroserwisy (Kubernetes)
  • Od Kandydata oczekujemy :

  • 5 6 lat doświadczenia
  • 1 - 2 lata doświadczenia jako Technical Lead
  • Znajomości Java + SpringBoot, PostgreSQL
  • Kubernetes minimum 1 rok doświadczenia
  • Jenkins + Gitlab for CI / CD
  • Camunda ( niewymagane, wiedza na plus)
  • Drools ( niewymagane, wiedza na plus)
  • SingleSPA microfrontends framework
  • React
  • HashiCorp Vault
  • Angielski poziom min. B2
  • Oferujemy

  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • atrakcyjne stawki
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Zgłoś tę pracę